Aggreko 2013 Mersin Akdeniz Oyunlarina Enerji Sagladi

Aggreko 2013 Mersin Akdeniz Oyunlarına Enerji Sağladı

17 July 2013 - Mersin, Türkiye: Dünya genelinde Jenerator kiralama, gecici enerji  ve gecici ısı kontrol sistemleri alanında dünya lideri olan Aggreko; 20 Haziran - 30 Hazirana arasinda Mersin’de gerçekleşen 2013 Akdeniz Oyunlarinin açılış ve kapanış törenlerine, Aggreko Turkiye ofisinin onderliginde enerji sağladı. Olimpiyatlar 4 yılda bir gerçekleşiyor ve 27 değişik spor dalında 10 gün boyunca yarışan 24 farklı ülkeden sporcuyu  biraraya getiriyor.

Muhtesem Acilis ve Kapanis Seremonileri Mersin Olimpik stadyumunda gerçekleşti ve tamamıyla 6MW’lık bir Aggreko geçici enerji paketiyle sağlandı.Tesisat, stadın enerji sistemine 10.000 metre kabloyla bağlandı ve 25.000 koltuklu arenanın teknik ve iç enerji ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıldı. Bunlara ses sistemleri ve arena boyunca projektörler tarafından kanvaslara yansıtılan görüntülerden oluşan ışık oyunlarının enerjisi de dahildir. Ek olarak, Aggreko jeneratorler ayrıca stadyumun içerisinde, etkinlik boyunca gösterim sağlayan iki dev ekranın enerjisini de karşılamıştır.

Acilis ve Kapanis seremonilerinin organizasyonunun yapan  Pera Event’in Genel Müdürü Burak Çalıcıoğlu etkinliklerle ilgili görüşlerini  “Aggreko’yla çalışmayı seçmemizin sebebi, onların dünya genelindeki büyük etkinliklere destek sağlamış olmalarıdır. Aggreko’nun servis konusundaki profesyonelliği ve bize sağlamış oldukları hizmetin kalitesinden etkilendim. Gelecekteki etkinliklerde Aggreko’yla mutlaka tekrar çalışmak isterim” şeklinde ifade etmiştir.

Aggreko Ortadoğu’nun Direktoru Phil Burns, Aggreko Türkiye’yle ilgili görüşlerini “Aggreko Türkiye, yerel pazara; dünya genelindeki büyük spor ve kültür etkinliklerini desteklemiş olmaktan gelen uzmanlığımızı getirmiştir.”

“Ülkedeki varlığımız, dünyadaki büyük etkinliklerdeki en tecrübeli ve kaliteli geçici enerji ve ısı kontrol sağlayıcısi olan Aggreko’nun  Türkiye’deki filizlenmeye başlayan büyük etkinlikleri de sorunsuz destekleyebilecegi anlamina gelmektedir.”
Med-Games-Mersin-Stadium-207px

Lutfen Kiralama Temsilcilerimizle Irtibata Geciniz

0544 Aggreko

(0544 2447356)

Bilgi formu