Aggreko, Cirque du Soleil ile global ortaklığını duyurdu

Aggreko, Cirque du Soleil ile global ortaklığını duyurdu

02 Aralık 2013 - Glasgow,İskoçya: Geçici güç ve ısı kontrol servislerinin global lideri Aggreko, bugün Cirque du Soleil ile olan ortaklığını basına duyurdu. Aggreko, Cirque du Soleil’in önümüzdeki dört yıl içinde gerçekleşecek büyük turne prodüksiyonlarında geçici güç ve ısı kontrol sistemleri desteği sağlayacak.

Cirque du Soleil’in beş tane büyük şovunun gerçekleşeceği yoğun tur programında profesyonel geçici güç desteğinin ve ısı kontrol sistemlerinin tüm tur bölgelerine yüksek kaliteyle ulaştırılmasına ihtiyaç duymaktadır.

Aggreko; ABD, Kanada,Latinamerika, Avrupa ve Pasifik Asya’daki tüm etkinliklere kesintisiz güç kaynağı sağlayacaktır. Aggreko, her bölgede elektrik şebekelerinden bağımsız bir şekilde stabil ve güvenilir güç desteği sağlanmasını garantilemiştir.

Sirk sanatçılarının güvenliğini ve izleyicilerinin konforunu garantilemek amacıyla ısının sabitlenmesi önemlidir. Yazlık ve kışlık olmak üzere çeşitli bölgelerde; örneğin Brezilya sıcağında ve Rus kışında da aynı derecede performans gösterilmesi için Aggreko her türlü desteği sağlamaktadır.  Aggreko, hedeflenen ısıların sağlanması için yüksek kalitede entegre ısıtma ve soğutma sistemleri kullanacaktır.

Cirque du Soleil grubunun direktörü Louis Malafarina :“Cirque du Soleil, önümüzdeki 4 yıl boyunca şovlarımızın sponsorluğunu gerçekleştirecek olan sektör lideri Aggreko ile ortaklık kurmaktan memnuniyet duymaktadır.Bu bizim için harika bir ortaklıktır. Aggreko, turnelerimizdeki büyük şovlarımızın ihtiyacını karşılayan kesintisiz güç ve etkili ısı kontrol çözümleri açısından eşsiz bir destek sağlayacaktır.Aggreko, izleyicilere sunulan dünya genelindeki şovlarımızın altyapısında büyük bir katkı sağlayacaktır” Diyerek düşüncelerini ifade etmiştir.

Aggreko’nun yönetim kurulu başkanı Rupert Soames bu ortaklıkla ilgili düşüncelerini “Cirque du Soleil gibi alanında ikonlaşan bir eğlence markasıyla ortaklık kurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Dünya çağındaki büyük uluslararası  etkinilklerdeki derin tecrübemiz sayesinde Cirque du Soleil’in güç ve ısı kontrol ihtiyaçlarına en makul şekilde cevap vereceğiz. Şirketlerimizin arasında uzun ve başarılı bir ortaklık olmasını dilerim.” Şeklinde dile getirmiştir.

Cirque du Soleil

Lutfen Kiralama Temsilcilerimizle Irtibata Geciniz

0544 Aggreko

(0544 2447356)

Bilgi formu