Aggreko Avrupa’da yılın kiralama firması ödülünü kazandı

Aggreko Avrupa’da yılın kiralama firması ödülünü kazandı

Geçici güç ve ısı kontrol sistemleri alanında global lider Aggreko, Avrupa Kiralama Birliği (ERA) nın Manchester’da gerçekleşen geleneksel yıllık etkinliğinde yılın Avrupalı Kiralama firması ödülünü almaya hak kazanmıştır (10’dan fazla deposuyla).

Uluslararası Kiralama haberleri ve Avrupa Kiralama Birliği tarafından organize edilen etkinlikteki ödüller kiralama alanındaki başarıyı kutlamak için dizayn edilmiştir ve 250 kişilik avrupalı kiralama temsilcileri ve ERA üyelerinden oluşan katılımcılara sunulmuştur.

Jüri, Aggreko’nun dişli bir iş çevresindeki sürekli başarısını övmüştür: ”Aggreko’nun ödülü yıl boyunca sergilediği yüksek performansın bir sonucudur. Avrupadaki işleri büyütmesinin yanısıra 2008 Euro turnesi gibi prestijli işleri bağlamasıyla, uluslararası alanda büyümüş ve dünyanın enerji ve ısı kontrol alanındaki global lideri pozisyonunu sağlamlaştırmıştır.”

İş Geliştirme Direktrörü Hendrik Jan Molenaar ve Avrupa Satış ve Marketing Müdürü Nicolas Jung, Aggreko adına ödülü teslim almıştır ve duygularını şu şekilde ifade etmiştir: “ERA’nın bize layık gördüğü bu ödül bizi oldukça gururlandırmıştır Yükselttiğimiz müşteri odaklılığımızın sadece geçici güç sağlama ve ısı kontrol sistemlerinde değil, kiralama alanında da operasyonel başarı sağladığını görmek mutluluk vericidir.”

2008’de başka kiralama firmaları değişen market şartlarına adapte olmakta zorlanırken, Britanya merkezli Aggreko büyümeyi ve karını yükseltmeyi, global anlamda genişlemeyi ve Pekin Olimpiyatlarıyla Avrupa Futbol şampiyonası ve ABD SuperBowl  da dahil olmak üzere birçok büyük güç ve ısı kontrol işini almasıyla adından söz ettirmiştir.

Yıl içerisinde, Aggreko ayrıca 2010 Vancouver Kış Olimpiyatlarını almayı da başarmış ve 2012 Londra Olimpiyatlarını da kaçırmamıştır. Piyasadaki mali güçlüklere rağmen, Aggreko’nun Avrupa’daki 2008 karı, ’lik yükseliş göstermiş ve ticari karı artmıştır. Şirket, hem filosuna hem de ek hizmetlerine yatırıma devam etmiştir. 2008’deki filo yatırımı 260milyon sterlindir. Ayrıca Aggreko, ekim ayında İskoçya Glasgow’daki merkezine yakın bir yerde yeni bir jeneratör üretim tesisi için 20milyon sterlin yatırım yapacağını da duyurmuştur.

temporary-power-military

Lutfen Kiralama Temsilcilerimizle Irtibata Geciniz

0544 Aggreko

(0544 2447356)

Bilgi formu