Sport Accord Convention | Aggreko
03 Nisan 2014 Perşembe

Aggreko, medyayı Sport Accord Convention’un etkinliğinin merkezine koyuyor

Belek, Türkiye: Jenerator kiralama, geçici güç üretimi ve ısı control çözümlerinde dünya lideri olan Aggreko, 6-11 Nisan tarihleri arasında Antalya’nın Bellek ilçesinde Susesi Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Sport Accord Convention 2014 toplantısına Silver (gümüş) ortak olarak katılacak.

Aggreko, ardı ardına altıncı kez etkinliğin basın dairesine ev sahipliği yapacak. Basın dairesi, röportajlar ve basın toplantıları için bir merkez olarak hizmet veren akredite uluslar arası spor medyasına ayrılmış bir alandır. Basın dairesi, etkinliklere yakın ve gelişen olayları yakından izlemeye olanak sağlayacak önemli bir yerde konumlandırılacaktır.

50 yıldan fazla bir süredir spor sektörüne geçici enerji ve soğutma sistemleri sağlamakta olan Aggreko, kiralama hizmetlerinin sağlanmasının ötesinde hizmetler sunmaktadır. Spor dünyasının karmaşık yapılarını çok iyi anlayan Aggrego, dokuz olimpiyat oyununda, beş FIFA dünya kupasında (2014 dünya kupası dahil) ve sayısız Formula 1 yarışında hizmet vermiştir.

Sport Accord Convention’ın idari müdürü Nis Hatt, “Aggreko’nun Konferans’a sürekli desteği, spor sektörüne olan bağlılığının altını çizmektedir.

“Şirket profilinde dünyanın en ikonik spor etkinliklerine sahip olan Aggreko sektörlerin liderleriyle çalışmalarında kanıtlanmış bir performans geçmişine sahiptir. Deneyim zenginliğine ek olarak, Aggreko aynı zamanda başlıca küresel etkinliklere kaliteli hizmet sağlamasıyla bilinmektedir ve Türkiye’de de onlarla çalışmayı arzuluyoruz. dört gözle bekliyoruz”.

Sport Accrod Konferansı, uluslar arası spor için başlıca iletişim kurma platformu olarak işlev görür ve Aggreko etkinlik için yoğun bir hazırlık yapmaktadır.

“Sport Accord Konferansı gibi sektör platformları, sektörün baş aktörlerini kanıtlanmış sektör olanaklarıyla bir araya getirmede temel bir unsurdur ve herhangi bir spor etkinliğinin başarısının sürekliliğini temin etmektedir” Aggreko EMEA Etkinlikler Müdürü David de Behr.

“Spor dünyasında projeleri başarılı bir şekilde yürütmek için önemli ölçüde deneyim ve uzmanlık gerekmektedir. Büyük ölçüde görselliği ve geçici özelliği nedeniyle enerji sağlayıcıların planlama ve kurulum yaparken ve önemli hizmetleri yerine getirirken on adım önde olmaları gerekmektedir”.

“Güvenilir geçici güç ve ısı kontrol çözümleri, spor etkinliklerinin başarısında temel önem arz etmektedir. Özellikle, kesintisiz enerjiye dayanan sonu gelmez yardımcı hizmetler ,yayın, konuk ağırlama, güvenlik, temizlik ve atık ve lojistik başta olmak üzere daha pek çok hizmet göz önünde bulundurduğumuzda bu enerjinin ne kadar büyük önem taşıdığı ortaya çıkmaktadır. Altıncı kez Sport Accord Konferansının bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz ve spor sektörüne başarılı hizmetler vermeye devam etmek konusunda oldukça heyecanlıyız”.

Sport-Accord-Silver-Partner-2014-270px

Lutfen Kiralama Temsilcilerimizle Irtibata Geciniz

0544 Aggreko

(0544 2447356)

Bilgi formu